Vasárnap indul a lábtenisz- és az asztalifoci-torna Szenttamáson
A szenttamási Köztársaság téren vasárnap, június 2-án 19 órától kezdődik a lábtenisz-, 20 órától pedig az asztalifoci-torna. Mindkét rendezvény humanitárius jellegű. A főszervező, a Sport-, Rekreációs és Turisztikai Központban a csütörtöki sorsolást követő sajtótájékoztatón elmondta, hogy a tornák iránt hatalmas az érdeklődés.
A játékszabályokat illetően elhangzott, az asztalifoci esetében egyszerre 12 csapat versenyez, a verseny pedig 11 fordulós lesz, és az első nyolc csapat jut tovább. A játék 3 találatig folyik, a kieséses szakaszban 5 találatig.
A lábtenisz ugyancsak csoportonként zajlik, a 11 fordulót rendeznek, a cél két egymásutáni szett megnyerése. A győztes csapatnak a 11 pontot kell elérnie, a kieséses szakaszban pedig 21 pont a határ.
Az asztalifoci párosítása:
Első forduló:
1. Jarani – Ćulum / Jovičić
2. AP Libreto − Huba
3. Miškele − Subići
4. Reljić / Jokanović − Trivić / Vasić
5. Matori − Ju-Tex
6. Amadeus − Kumovi
Második forduló:
1. Ćulum / Jovičić- Kumovi
2. Ju-Tex-Amadeus
3. Trivuć i Vasić-Matori
4. Subići-Reljić /Jokanović
5. Huba-Miškele
6. Jarani-AP Libreto
Harmadik forduló:
1. AP Libreto − Ćulum / Jovičić
2. Miškele − Jarani
3. Reljić / Jokanović − Huba
4. Matori − Subići
5. Amadeus − Trivić / Vasić
6. Kumovi − Ju-Tex
Negyedik forduló:
1. Ćulum / Jovičić − Ju-Tex
2. Trivić /Vasić −Kumovi
3. Subići −Amadeus
4. Huba −Matori
5. Jarani − Reljić / Jokanović
6. AP Libreto − Miškele
Ötödik forduló:
1. Miškele − Ćulum / Jovičić
2. Reljić / Jokanović − AP Libreto
3. Matori − Jarani
4. Amadeus − Huba
5. Kumovi − Subići
6. Ju-Tex − Trivić / Vasić
Hatodik forduló:
1. Ćulum / Jovičić −Trivić / Vasić
2. Subići − Ju-Tex
3. Huba − Kumovi
4. Jarani − Amadeus
5. AP Libreto − Matori
6. Miškele − Reljić / Jokanović
Hetedik forduló:
1. Reljić / Jokanović − Ćulum / Jovičić
2. Matori − Miškele
3. Amadeus − AP Libreto
4. Kumovi − Jarani
5. Ju-Tex − Huba
6. Trivić / Vasić − Subići
Nyolcadik forduló:
1. Ćulum / Jovičić − Subići
2. Huba − Trivić /Vasić
3. Jarani − Ju-Tex
4. AP Libreto − Kumovi
5. Miškele − Amadeus
6. Matori − Amadeus
Kilencedik forduló:
1. Matori − Ćulum / Jovičić
2. Amadeus − Reljić / Jokanović
3. Kumovi − Miškele
4. Ju-Tex − AP Libreto
5. Trivić / Vasić − Jarani
6. Subići − Huba
Tizedik forduló:
1. Ćulum / Jovičić − Huba
2. Jarani − Subići
3. AP Libreto − Trivić / Vasić
4. Miškele − Ju-Tex
5. Reljić / Jokanović − Kumovi
6. Matori − Amadeus
Tizenegyedik forduló:
1. Amadeus − Huba
2. Kumovi − Matori
3. Ju-Tex − Reljić / Jokanović
4. Trivić / Vasić − Miškele
5. Subići − AP Libreto
6. Huba − Jarani
A lábtenisz-torna csoportmérkőzéseinek párosítása
A csoport:
1. ,,Medison“ Recsár Dezső (Mijić / Sradnov M.)
2. AP Libreto (Stevanović / Jovičić)
3. Baki Dom (Bakoš / Beca)
4. Pajdl / Kaćanski
B csoport
1. Adamović / Trivić
2. Miškele (Mudrinski S. / Popović)
3. Komlenić / Gašić
4. Divljaković /Umiljanović
C csoport
1. Plavulja (Šajin Dragan / Dalibor)
2. VMR alatnica (Šijačić / Brankov N.)
3. Könnyű / Molnár 4. Ilić D. / Gajić
D csoport
1. Makova dvojka (Radojković / Tešanović G.)
2. FK Mladost Turija
2 (Mitrović / Grabež)
3. Budžeri (Đurić / Paroški S.)
4. Debeljački / Dunđerski
E csoport
1. Parketar Dane (Vasić / Tešanović N.)
2. Majkani (Brankov B. / Zeljić)
3. Tešić / Šijačić
F csoport
1. Večiti talenti (Perendić / Ikrašev)
2. FK Mladost Turija 1 (Popgligorin / Jajić)
3. Ju-Tex (Sekulić / Mihajlović)
4. Mirosavljević / Radovanović
G csoport
1. Pagando (Šajin Živko / Jovan)
2. Tuk (Mirosavljević / Srećkov)
3. Mont (Mudrinski D. / Tóth)
4. Jolić / Babin
H csoport
1. Vašarište (Ilić N. I Krneta)
2. Max Bet (Popov i Klipić)
3. Huba (Veljko i Dorina)
4. Mitrović / Milosavljević
A mérkőzések időrendi beosztása (vasárnap, 2019. június 1.)
19:00 – 19:15 VMR alatnica – Könnyű/Molnár
19:15 – 19:30 Pagando – Jolić / Babin
19:30 – 19:45 Tuk – Mont
19:45 – 20:00 Plavulja – Ilić / Gajić
20:00 – 20:15 AP Libreto – Baki Dom
20:15 – 20:30 Max Bet – Huba
20:30 – 20:45 Vašarište – Mitrović / Milosavljević
20:45 – 21:00 FK Mladost Turija 1 – Ju-Tex
21:00 – 21:15 Budžeri – FK Mladost Turija 2
21:15 – 21:30 Miškele – Divljaković / Umiljanović.