Röplabda

Győztek az Elan Woley röplabdazónői

A szenttamási Elan Wolley női röplabdázói a II. Vajdasági liga Dél-Bácskai körzeti csoportjának keretében az elmúlt vasárnap, április 14-én, hazai pályán, a táblázat éllovasát, a szentfülöpi (Bački Gračac)“GOX IN“ csapatát fogadták. A helyi Jovan Jovanović Zmaj iskola csarnokában játszott, a mindvégig izgalmas találkozón végül is 3:1 arányú hazai győzelem született. Az első játszmát a vendégek nyerték 21:25 arányban, a másodikat pedig igen szoros küzdelemben a hazai csapat neve mellé írták, 25-23 lett. A harmadik felvonásban már könnyebb dolguk volt a szenttamási lányoknak, 25-18 lett az eredmény, az utolsó játékrészben pedig ugyancsak szoros küzdelem folyt, végül is az Elan Wolley nyert 25:22-arányban.

A következő,17-dik fordulóban, április 21-én, a szenttamási röplabdázónők Bácsordasra (Karavukovo) utaznak, ahol az ottani Volfland együttesével mérkőznek meg a bajnoki pontokért.