Sport atletika

Két bronzérem Zentáról

Az elmúlt hétvégén, 2018. április 14-én tartották Zentán a Vladislav Jovanović Moša-emléktornát, a pionír és a serdülő korosztály atlétikai versenyét, amelyen a szenttamási Atlétikai Klub ezúttal 19 versenyzővel vett részt. Sportolóink a megmérettetésről két érmet hoztak Szenttamásra.

Anja Kovačev távolugrásban a 3., Zélity Arnold pedig 100 méteres síkfutásban ugyancsak a 3. helyet szerezte meg. Paska Imre, a szenttamási atléták edzője elmondta, a mezőny nagyon erős volt, de ettől függetlenül a pionír kategóriában versenyző gyerekek jól teljesítettek. A fiúk és a lányok számára is több kategória volt. A szenttamásiak a 60 és 100 méteres síkfutásban, távolugrásban valamint vortexhajításban jól teljesítettek, de érmet ezúttal csak két sportolónk szerzett. Az idény igazából csak most kezdődik, és igyekezni fogunk minél több versenyre benevezni – mondta a klub elnöke és edzője. Egyúttal felhívta mindazon fiatalok figyelmét, akik szeretnének bekapcsolódni a klub munkájába, hogy az edzéseket minden hétfőn, szerdán és pénteken tartják a rajcsúri pályán.