Sport atlétika

Szenttamás.rs

Szenttamási sikerek Zentán

Az elmúlt hétvégén, 2014. április 26-án tartották Zentán a Vladislav Jovanović Moša-emléktornát, a pionír és a serdülő korosztály atlétikai versenyét, amelyen a szenttamási Atlétikai Klub nyolc versenyzővel vett részt. Sportolóink erről a megmérettetésről kilenc érmet hoztak Szenttamásra.

Zentai sikerek április 26

Tojzán Béla gerelyhajításban aranyérmes, súlylökésben pedig ezüstérmes lett. Molnár Ervin gerelyhajításban a harmadik helyen végzett, bronzérmet kapott. Juhász Lóránt távolugrásban harmadik, 100 méteres futásban pedig negyedik lett, így egy bronzérmet hozott haza. Barna Vendel vortexhajításban a második helyen végzett, ezüstérmet kapott, Krstonišić Miloš pedig 300 méteren a harmadik helyezést érte el. Kiss Sebestyén távolugrásban a második helyen végzett, ezüstéremmel tért haza. Legjobb fiatal női sportolónk ezúttal is Serfőző Lívia volt, aki vortexhajításban a dobogó legfelső fokára állhatott fel, súlylökésben pedig ezüstérmet szerzett.

A szenttamás.rs hírportál szerkesztősége ezúton is gratulál a fiatal sportolóknak.