Sport

Itthon veszített a Srbobran

A Vajdasági liga Nyugati csoportjában szereplő szenttamási Srbobran labdarúgói az őszi idény harmadik fordulójának keretében, vasárnap, szeptember 1-én, a kis erdei pályán a verbászi Vrbas csapatát fogadták. A mérkőzés első részében mindkét csapat inkább csak taktikázott, és arra összpontosított, hogy ne kapjon gólt. A vendégeknek ebben a játékrészben a legnagyobb helyzetük a 37-ik percbe adódott, amikor Gagović hét méteres bombáját nagy bravúrral hárította  Marković kapus.  Az 53-dik percben ugyanez a játékos már kihasználta a hazaiak védelmi hibáját, és a Vrbas együttese megszerezte a vezetést. A Srbobran labdarúgói ezután mindent beleadtak, hogy egyenlítsenek, egyszer még a kapufát is eltalálták, de Jovičić hálóját nem tudták bevenni. A 87-dik percben Kovačević rázta le a védőket, majd a labdát Gagovićhoz továbbította, aki a bal felső sarokba védhetetlen bombát lőtt, beállítva ezzel a végeredményt: Srbobran -Vrbas 0:2.