Sport labdarúgás

Három győzelem és egy döntetlen

Kiváló eredményeket hozott az elmúlt hétvége Szenttamás község labdarúgó csapatai számára. A Srbobran, a turiai Mladost, a Mladost-Radost győzött, a Napredak együttese pedig  döntetlenre mérkőzött.

Izgalmakkal teli mérkőzést láthatott szombaton délután a verbászi stadion nézőtábora, ahol a 90 perc játékidő alatt öt gól is született. A vendégeskedő Srbobran labdarúgói végül nagy küzdelem után 3:2 arányban győzték le az OFK Vrbas együttesét, és három értékes ponttal tértek haza. A kiserdei kékek ezzel a győzelemmel 9 forduló után újra feljöttek a táblázat 3. helyére, 17 bajnoki pontjuk van. A következő fordulóban, október 15-én a Tavankút focistái jönnek Szenttamásra. A mérkőzés a kiserdei stadionban 15 órakor kezdődik.

Az ugyanebben a rangfokozatban szereplő turiai Mladost labdarúgói egy újabb győzelmet könyveltek el, ugyanis idegenben 1:0 arányban legyőzték a szabadkai Subotica csapatát. Ezzel a győzelemmel a Mladostnak már 14 pontja van, és megőrizte pozícióját a táblázat 8. helyén. A következő fordulóban vasárnap, október 16-án a turiai labdarúgók a hódsági Tekstilac labdarúgóit látják vendégül.

Szombaton és vasárnap a tizenegyedik forduló mérkőzéseit játszották a Szabadkai Ligában, A nádaljai Napredak a bácsfeketehegyi Jadran csapatát fogadta, a találkozó pedig 0:0-ás döntetlennel végződött. A Napredak 16 bajnoki ponttal továbbra is a táblázat 10. helyén áll. A következő fordulóban csapatunk a szanádi Jadran csapatához utazik.

A BácstopolyaKishegyesVerbászÓbecseSzenttamás Községközi Ligában szereplő Mladost-Radost labdarúgói vasárnap az elmúlt heti kiváló játék után újra győztek, ezúttal idegenben a pobedai Pobeda együttesét verték 5:1 arányban. A vásártéri piros-fehérek győzelme volt sorrendben a negyedik ebben az idényben, amivel a csapat a táblázat 3. helyére került fel. A következő fordulóban a Mladost-Radost a Tomislavci labdarúgóit fogadja. A mérkőzés a rajcsúri pályán vasárnap 15 órakor kezdődik.