Sport

Szenttamás.rs

Gólzápor a vásártéren

Felemás sikerrel szerepeltek a szenttamási labdarúgók az elmúlt hétvégén. A Srbobran és a Mladost-Radost győzött, a turiai Mladost kikapott.

Szombaton és vasárnap a Vajdasági Labdarúgó Liga bácskai csoportjában a 14. forduló mérkőzéseit játszották. A szenttamási Srbobran hazai pályán az újnagyfényi Preporod csapatát fogadta, és 4:0 arányban megnyerte a találkozót. Az elmúlt héten a táblázat 7. helyére csúszott a szenttamási csapat, a 14 mérkőzésből 25 pontot gyűjtött. November 22-én csapatunk a verbász OFK Vrbas vendége lesz.

A turiai Mladost együttese vasárnap Apatinban az OFK Mladost APA csapatával mérkőzött, és 2:1 arányú vereséget szenvedett. A Mladost így 12 ponttal a táblázat 13. helyén áll. A következő fordulóban november 23-án Turián a pacséri Bačka együttese vendégszerepel. A találkozó 13 órakor kezdődik.

Az Újvidéki Körzeti Ligában szereplő Mladost-Radost labdarúgói vasárnap a rajcsúri pályán igazi őszi, esős időben az ókéri Obilić együttesét fogadták. A mérkőzés végkimenetele szinte már az első félidőben eldőlt, hiszen a nagy fölénnyel játszó hazaiak kétszer is betaláltak, a második félidőben pedig sorozatban még ötször rezdült meg az Obilić hálója. A mérkőzés végeredménye 7:1 lett a Mladost-Radost javára, aki 36 bajnoki ponttal továbbra is a táblázat második helyén áll. A következő fordulóban, november 23-án, a piros-fehérek óbecsére utaznak, ahol rangadót játszanak a Bečej 1918 csapatával.