Sport

Szenttamas.rs

LABDARÚGÁS ÖSSZEFOGLALÓ

A Vajdasági Liga nyugati csoportjában szereplő Srbobran labdarúgói  november 16-án, a kiserdei pályán 1:1-es döntetlent játszottak a sziváci Polet ellen. A vezetést az első félidőben a vendégek szerezték meg, a folytatásban pedig a hazai csapat Vinković találatával egyenlített. A szenttamási csapat ezzel a döntetlennel a táblázat 9. helyére került, az eddigi mérleg négy győzelem, két döntetlen és hét vereség. A következő fordulóban a Srbobran labdarúgói a pazovai Jedinstvo vendégei lesznek.
A másik szenttamási labdarúgó csapat, a Verbász–Titel–Zsablya Ligában szereplő Mladost-Radost vasárnap, november 17-én Torzsán lépett pályára, és nagy meglepetésre 5:0 arányban verte a vendéglátó Budućnost együttesét. A gólokat Novaković (3), Kirti (1) és Vujanović (1) lőtte. A táblázat harmadik helyén álló Mladost-Radost november 24-én a rajcsúri pályán a kucorai Iskra együttesét fogadja.
Az ugyanebben a rangfokozatban szereplő nádaljai Napredak labdarúgói hazai pályán a dunagárdonyi (Gardinovci) Hajduk együttesét fogadták. A találkozó 2:0 hazai győzelemmel zárult. A Napredak most a táblázat 11. helyén áll, 22 pontot gyűjtött. A nádaljai csapat november 24-én az ókéri (Zmajevo) Obilić vendége lesz, a mérkőzés 14 órakor kezdődik.
Az Újvidéki Körzeti Ligában szereplő turjai Mladost labdarúgói az elmúlt hétvégén Dunagáloson (Gložan) vendégszerepeltek, ahol 2:1 arányban bizonyultak jobbnak az ottani Budućnost csapatától. A túriai együttes jelenleg 23 ponttal a táblázat 7. helyén áll. A Mladost a következő fordulóban, november 24-én hazai pályán a sajkási Borac együttesét fogadja.