Sport labdarúgás

A Srbobran csapata nyerte az örökrangadót

Hazai győzelemmel ért véget szombaton a kiserdei pályán zajló örökrangadó labdarúgó mérkőzés, a szenttamási Srbobran és a turiai Mladost összecsapása. A találkozó végeredménye 2:1 lett a szenttamási kék-fehérek javára. Az őszi idénytől mindkét csapatunk a Vajdasági Liga északi csoportjában játszik felemás sikerrel. A Srbobran együttese ugyanis az eddigi három fordulóban két győzelmet és egy döntetlent játszott, a Mladost mérlege pedig egy győzelem, egy döntetlen és egy elveszített találkozó. A kiserdei csapat jelenleg a táblázat második helyén áll, a turiai focisták pedig a nyolcadikak. A következő fordulóban, szombaton, a Srbobran labdarúgói a csonoplyai Sloga együttesét, a Mladost csapata pedig vasárnap a tavalyi idény egyik legerősebb csapatát, a Bečej 1918 labdarúgóit fogadja. Mindkét összecsapás 16 óra 30 perckor kezdődik.

A nádaljai Napredak labdarúgói az őszi idényt a Szabadkai Ligában kezdték, és vasárnap már a második győzelmüket könyvelték el. Focistáink Kishegyesen az Egység csapatát győzték le, 2:0 arányban, és jelenleg hat bajnoki ponttal a táblázat 10. helyén vannak. Az ötödik fordulóban a Napredak hazai pályán a pannóniai Panonija IM Topola labdarúgóit fogadják. A találkozó vasárnap 16 óra 30 perckor kezdődik.

A rajcsúri Mladost-Radost labdarúgói idéntől a legalacsonyabb rangfokozatban, a BácstopolyaKishegyesVerbászÓbecseSzenttamás Községközi Ligában szerepelnek. Első bajnoki mérkőzésüket hazai pályán a Pobeda együttesével játsszák. A találkozó a rajcsúri pályán 17 órakor kezdődik.