Hírek

Szenttamáson maradtak a pontok

A szenttamási Elan Wolley női röplabda csapata a II. Vajdasági Liga dél-bácskai csoportjának 11. fordulójában, a hódsági Goks In csapatát fogadta. A találkozón 3:0 (25:20, 25:14 és 25:15) arányú hazai győzelem született. A mérkőzésen, amely 70 percig tartott, a vendégek csak az első 10 percben vezettek, a szenttamási lányok ekkor kiegyenlítettek, és a mérkőzés végéig uralták a játékot.

A harmadik játékrészben az Elan Volley edzője, Dragan Jojkić azoknak a játékosoknak is lehetőséget adott, akik ezidáig többet ültek a kispadon.

A szenttamási röplabdázó lányok 24 bajnoki ponttal továbbra is a táblázat második helyén állnak, ami egyúttal biztosítja számukra a magasabb rangfokozatba való jutást.

A következő, 12. fordulóban az Elan Wolley a bácsi Partizan csapatával mérkőzik.