Hírek

Szenttamas.rs

Szenttamáson maradt a két pont

Női röplabda, II. Vajdasági Liga, dél-bácskai csoport, 9. forduló, 2014. december 21. Szenttamás, városi sportcsarnok, 17 óra:

ŽOK „Elan Wolley” (Szenttamás) – ŽOK „Mladost” (Bácspetrőc) 3:0 (25:04, 25:14, 25:13)

A szenttamási röplabdázó lányoknak mindössze egy óra elegendő volt a biztos győzelemhez. Már a mérkőzés elején látszott, hogy az Elan Wolley csapata sokkal tapasztaltabb és magabiztosabb, hiszen a vendégcsapat csak négy pontot szerzett. Dragan Jojkić, edző így a második és a harmadik játékrészben a kispadon ülőknek is lehetőséget adott a játékra, amelyet a hazaiak minden különösebb gond nélkül 3:0 arányban nyertek.

Janko Ljavo, a Mladost edzője a mérkőzés után elmondta, hogy csapata a tapasztalat hiányában maradt alul: – Az ElanWolley már az első játékrészben megmutatta, hogy sokkal felkészültebb csapat. Ennek ellenére szerintem jó ütemű és kitűnő mérkőzést láthattunk.

Dragan Jojkić

A sorsolás úgy hozta, hogy a liga leggyengébb csapata ellen játszottunk ma este – mondta a vasárnapi mérkőzés után Dragan Jojkić a szenttamási röplabdázók edzője: – Kihasználtuk az alkalmat, és lehetőséget kaptak a szereplésre azok a játékosok is, akik ezidáig többnyire a kispadon ültek. Szerintem mindannyian jól bizonyítottak, és nem kell aggódni a csapat jövőjét illetően. A bajnokság őszi részében eddig 6 győzelmünk és két vereségünk van, tehát a teljesítménnyel elégedettek lehetünk, már csak azért is, mert a legjobb játékosunk, Kuszli Dorina sérülés miatt csaknem egy hónapot szünetelt – mondta Dragan Jojkić.