Sport labdarúgás

Két győzelem, egy döntetlen

Idegenben tarolt a turiai Mladost és a Srbobran labdarúgó csapata, a Napredak labdarúgói pedig egy pontot hoztak haza

Szinte esélye sem volt a vasárnapi találkozón a szikicsi (Lovćenac) Njegoš labdarúgó csapatának a turiai Mladost ellen. A vendégek kiváló játékkal és teljesen megérdemelten hozták haza a három bajnoki pontot, 5:0 arányban győztek. A turiai labdarúgóknak ez volt a hatodik győzelme az őszi idényben, így 11 fordulót követően a csapat 22 ponttal (ismét) feljött a táblázat 3. helyére. A következő fordulóban a Mladost a szépligeti (Gajdobra) Hercegovac labdarúgóit fogadja. A találkozó vasárnap 13 óra 30 perckor kezdődik.

Szombaton és vasárnap a tizenegyedik forduló mérkőzéseit játszották a Szabadkai Ligában is. A Srbobran labdarúgó csapata idegenben a bajmoki Radnički 1905 együttesével játszott, és 1:0 arányban megnyerte a találkozót. A kiserdei csapat így továbbra is a táblázat első helyén áll, az eddigi mérkőzéseken 28 bajnoki pontot szerzett. A kék-fehérek október 30-án hazai pályán a tiszaszentmiklósi (Ostojićevo) Sloga együttesét fogadják. A találkozó 14 óra 30 perckor kezdődik.

Az ugyanebben a rangfokozatban versenyző nádaljai Napredak csapata szombaton a torzsai (Savino Selo) Budućnost csapatát fogadta, a mérkőzés 1:1-es döntetlennel végződött. Az őszi idényben igen gyenge játékot felmutatott nádaljai klub továbbra is a táblázat alsóházában tanyázik, 11 fordulót követően mindössze 10 bajnoki pontja van. A Napredak az előttünk álló hétvégén a törökkanizsai Obilić NK csapatával játszik, és nagy szüksége van a győzelemre, mert így elrugaszkodhat a táblázat alsóházától.