Aranycitera huszonötödször, online térben
A MŰSOR
ALSÓS SZÓLISTÁK ÉS KETTŐSÖK
Nincs jelenkező
ALSÓS KISEGYÜTTESEK
1. Kicsik citeraegyüttes
Petőfi Sándor Művelődési Egyesület
Bácsgyulafalva
Zenei összeállítás: Délalföldi, Telecska környéki dalok
Felkészítő tanár: Sörfőző Andor
2. Töpörtyű citerazenekar
Németh László Magyar Művelődési Egyesület
Nemesmilitics
Zenei összeállítás: cinegés, Dunántúli dalok
Felkészítő tanár: Báló József
3. Rozmaring citeraegyüttes
Petőfi Sándor Művelődési Egyesület
Muzslya
Zenei összeállítás: Gyermekdalok
Felkészítő tanár: Lele József
FELSŐS SZÓLISTÁK – KETTŐSÖK
1. Knézi Ramóna
Németh László Magyar Művelődési Egyesület
Nemesmilitics
Zenei összeállítás: Szatmári dalok
Felkészítő tanár: Báló József
2. Knézi Ramóna és Zsadányi Réka
Németh László Magyar Művelődési Egyesület
Nemesmilitics
Zenei összeállítás: Sárközi dalok
Felkészítő tanár: Báló József
3. Tóth Tamara
Ady Endre Művelődési Egyesület
Tornyos Zenei összeállítás:
Ugrós dallamok (alföld)
Felkészítő tanár: Mihók Attila
4. Rontó Kata
Petőfi Sándor Művelődési Egyesület
Muzslya Zenei összeállítás: Lírai dalok
Felkészítő tanár: Lele József
5. Szeles Veronika
Petőfi Sándor Általános Iskola
Zenta Zenei összeállítás: Bihari népdalok – Hajdú-Bihar Megye
Felkészítő tanár: Kállai Takács Éva
FELSŐS KISEGYÜTTESEK
1. Felsősök citeraegyüttes
Petőfi Sándor Művelődési Egyesület
Bácsgyulafalva
Zenei összeállítás: Délalföldi, Telecska környéki dalok
Felkészítő tanár: Sörfőző Andor
2. Ludas citerazenekar 4-7. osztály
Ludas Közösségfejlesztő Egyesület
Ludas
Zenei összeállítás: Tisza-menti népdalok
Felkészítő tanár: Torok Orsolya
3. Kökény citerazenekar 5-8. osztály
Munkás Szt. József Rk. Plébánia Tóthfalu
Zenei összeállítás: Szatmári táncdalok
Felkészítő tanár: Torok Orsolya
4. Cinegék citerazenekar
Kodály Zoltán Magyar Művelődési Központ
Topolya
Zenei összeállítás: Al-Dunai székely népdalok
Felkészítő tanár: Sörfőző Szügyi Judit
5. Székelykevei Citerások 5-8. osztály
Petőfi Sándor Művelődési Egyesület
Székelykeve
Zenei összeállítás: Nyugatbácskai népdalok
Felkészítő tanár: Magyar Ede és Kovács József
KÖZÉPISKOLÁS SZÓLISTÁK
1. Kocsis Erik-Szalma Árpád citerakettős
Petőfi Sándor Művelődési Egyesület
Muzslya
Zenei összeállítás: Aratódalok
Felkészítő tanár: Lele József
2. Szalma Árpád középiskola--szólista
Petőfi Sándor Művelődési Egyesület
Muzslya
Zenei összeállítás: Bánáti dalok
Felkészítő tanár: Lele József
A BÍRÁLÓBIZOTTSÁG TAGJAI
1. Borsi Ferenc
2. Szabó Gabriella
A RENDEZVÉNY MEGVALÓSÍTÁSÁT TÁMOGATTÁK:
Magyar Nemzeti Tanács
Tartományi Oktatási, Jogalkotási, Közigazgatási és Nemzeti Kisebbségi – Nemzeti Közösségi Titkárság
Bethlen Gábor Alap Zrt. Budapest
Gion Nándor Kulturális Központ