Sport kosárlabda lányok

IDEGENBEN GYŐZTEK KOSARAZÓNŐINK

Több mint egy hónapos téli szünet után folytatódott a bajnoki idény a hazai női kosárlabda ligákban. Az I. Szerb Női Kosárlabda Ligában szereplő szenttamási Srbobran–Reahem kosarazónői a 14. forduló keretében szombaton a kragujeváci Radnički együtteséhez látogattak, és hazahozták a két bajnoki pontot, ugyanis 73:59 arányban megnyerték a találkozót.
A kragujeváci csapat csak az első negyedben vezetett 17:16-ra, a másodikban viszont tündökölt a szenttamási Kovačević–Domazet páros, és 15:1-es sorozattal fölényes vezetéshez juttatták a vendégegyüttest, amit a hazai csapat a mérkőzés végéig nem tudott behozni.
A találkozó legjobbja Dara Kovačević volt 24 találattal, Krnjetin és Zolotić 12 pontot dobtak, Jelica Domazet pedig 11 alkalommal volt eredményes. A hazai csapatban Prvulović  Jelena 21, Katić Aleksandra pedig 15 ponttal iratkozott fel a legjobbak listájára.
Kragujevac : Radnički – Srbobran Reahem  59 : 73  ( 17:16, 9:19, 15:22, 18:16 )
A szenttamási kosarazónők a következő fordulóban Šabacra utaznak, ahol a város nevét viselő együttessel mérkőznek meg a bajnoki pontokért.