Sport kosárlabda lányok

Szenttamas.rs

VERESÉG KRAGUJEVÁCON

Az I. Szerb Női Kosárlabda Ligában szereplő szenttamási Srbobran együttese az őszi idény hetedik fordulójának keretében az elmúlt hétvégén Kragujevácon vendégszerepelt, és az ottani Šumadija csapatától súlyos, 80:52 (25:8, 14:17, 17:16, 24:11) arányú vereséget szenvedett. A mérkőzés már szinte az első játékrészben eldőlt, ugyanis 6 perc alatt a hazai csapat 24:1 arányú vezetéshez jutott. A szenttamási csapatnak a mérkőzés végéig nem sikerült behozni ezt a nagy előnyt, bár a lányok a második és a harmadik játékrészben is jól teljesítettek. Csapatunk legeredményesebb játékosa 17 ponttal Sandra Bošković volt.

A kosárlabda csapat

A Srbobran együttese így 11 megszerzett ponttal a táblázat 4. helyéről a 7. helyre csúszott, a csapat az eddigi hét mérkőzésből négy győzelmet és három vereséget tudhat maga mögött.
A nyolcadik fordulóban a szenttamási kosarazónők szombaton, november 23-án a Stara Pazova együttesét fogadják. A mérkőzés a szenttamási sportcsarnokban 19 órakor kezdődik.