Sport foci

Szenttamas.rs

Két döntetlen, egy győzelem, egy vereség

Az elmúlt hétvégén a 10. forduló mérkőzéseit játszották a Vajdasági Labdarúgó Liga bácskai csoportjában. A Srbobran labdarúgói vasárnap Szabadkán a Subotica együttesével találkoztak és 90 percnyi játék után megosztoztak a pontokon, az eredmény 1:1 lett. A szenttamási csapat az eddigi 10 mérkőzésből 6 győzelemmel jelenleg a táblázat 3. helyén áll. A következő fordulóban, szombaton a kiserdei pályán a Srbobran az OFK Vrbas labdarúgócsapatát fogadja. A mérkőzés 13 óra 30 perckor kezdődik.

A turijai Mladost együttese vasárnap délután hazai közönség előtt 1:0 arányban bizonyult jobbnak a zombori ŽAK együttesénél. Ezzel a győzelemmel a Mladost továbbra is a táblázat 9. helyén tanyázik, eddigi mérlege pedig 5 győzelem és 5 vereség. A következő fordulóban a turijai labdarúgók a csonoplyai Sloga együtteséhez utaznak.

Az Újvidéki Körzeti Ligában szereplő nádaljai Napredak labdarúgói vasárnap a mozsorini (Mošorin) Miletić együttesét fogadták, és 2:0 arányú vereséget szenvedtek. A nádaljai focistáknak ez volt a 9. vereségük az őszi bajnokságban. A csapatnak a 10 fordulóból mindössze egy döntetlen eredményt sikerült elérni, és egyetlen bajnoki ponttal továbbra is  sereghajtók a táblázaton. A következő fordulóban a Napredak az újsóvéi (Ravno selo) Proleter vendége lesz.

A VerbászTitelZsablyai Községközi Ligában szereplő Mladost-Radost labdarúgói vasárnap délután a csikériapusztai (Radičević) Mladost ellen egy kiváló lehetőséget szalasztottak el, ugyanis nem sikerült megőrizniük kétgólos előnyüket a rámenős játékot nyújtó szomszédos település labdarúgói ellen. A mérkőzés végeredménye 2:2 lett, azaz vendégeknek sikerült elvinni az egyik bajnoki pontot Szenttamásról. A rajcsúri csapat jelenleg 3 ponttal a táblázat 9. helyén áll. A következő fodulóban, vasárnap, a Mladost-Radost a torzsai (Savino selo) Budućnost vendége lesz.