Sport labdarúgás

Gyenge eredmények születtek

Az elmúlt hétvége labdarúgó mérlege a szenttamási csapatokat illetően egy döntetlen és két vereség.

Az elmúlt hétvégén a 12. forduló mérkőzéseit játszották a Szabadkai Ligában. A Srbobran csapata szombaton a višnjevaci Udarnik labdarúgó csapatát fogadta. A kiserdei pályán játszott mérkőzés gól nélküli döntetlennel végződött, tehát a Srbobran együttese mindössze egy pontot ért el és a táblázat második helyéről a harmadikra csúszott. A szenttamási focisták eddigi mérlege 7 győzelem, 3 döntetlen és 2 vereség. A következő fordulóban, november 5-én a kiserdei csapat a kiskéri (Bačko Dobro Polje) Sutjeska vendége lesz.

Az ugyanebben a rangfokozatban szereplő nádaljai Napredak labdarúgói Zentán, a város nevét viselő csapattal mérkőztek és 3:2 arányú vereséget szenvedtek. Bár a zentai focisták ebben az idényben jól játszanak és csapat a liga felsőházában van, a nádaljai focisták nem adták fel a mérkőzést és egyenrangú ellenfélnek bizonyultak. A Napredak 13 bajnoki ponttal jelenleg a táblázat 11. helyén áll. A következő fordulóban csapatunk a Tomislavci együttesét látja vendégül. A mérkőzés november 4-én 13 órakor kezdődik.

A Vajdasági Labdarúgó Liga északi csoportjában szereplő turiai Mladost labdarúgó csapata vasárnap Bajmokon vendégszerepelt, ahol 1:0 arányban kikapott a Radnički 1905 együttesétől. Ez volt a turiai labdarúgók kilencedik veresége az őszi idényben, így a Mladost a táblázat utolsó helyén áll. Az eddig lejátszott 12 fordulóban a csapat mindössze egy alkalommal győzött. A hétvégén a táblázat harmadik helyén álló ókéri Obilić csapata érkezik Turiára. A találkozó vasárnap 13 órakor kezdődik.