Hírek

Kikaptak a szenttamási kosarazó lányok

A II. Szerb Női Kosárlabda Ligában versenyző szenttamási Srbobran Női Kosárlabda Klub első csapata elveszítette a tavaszi idény első mérkőzését. A lányok a kragujevaci Radnički csapatától kaptak ki 65:63 arányban.

A mérkőzés elején percek alatt szertefoszlott a hazai csapat optimizmusa, a vendégek ugyanis hatalmas erővel, ügyes taktikával szinte azonnal elhúztak, és szinte egész idő alatt 10 ponttal vezettek. A szenttamási lányok igazán csak a negyedik játékrészben kapcsoltak rá, lassan sikerült felszámolni a hiányzó pontokat, ám a teljes fordulatra már nem maradt idő, így a vendégek elvitték az értékes bajnoki pontokat. A felfiatalított szenttamási csapat bátran küzdött, de a szerencse ezúttal cserbenhagyta őket. A hazaiak közül T. Ivkov 18, M. Đokić pedig 14 találatot ért el.